Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Festiwal 2018

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie placówki przedszkolne do udziału w 13 Przedszkolnym Festiwalu Ekologicznym, który odbędzie się 16 maja 2018 roku o godz. 8.30 w Centrum Kultury KAROLINKA w Radzionkowie.

Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi NATURALNIE ZDROWY BYĆ. Uczestnicy prezentują się w 10 minutowych formach na scenie oraz przygotowują prace plastyczno-techniczne o tematyce ekologicznej z wykorzystaniem materiałów z recyklingu.
 
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy drobne upominki i poczęstunek, a dla najlepszych nagrody rzeczowe o wartości:

  • 600 zł I miejsce w kategorii występ sceniczny,
  • 300 zł I miejsce w kategorii najlepsza praca plastyczna.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 7 kwietnia 2017 r.
Regulamin i karty zgłoszenia przesyłam w załączeniu.

Radzionkowski festiwal jest organizowany przez Stowarzyszenie Zielona Ziemia od 2006 roku pod patronatem Burmistrza Miasta Radzionków. Ma na celu uwrażliwienie dzieci na problematykę ekologiczną poprzez śpiew, taniec i wesoła zabawę, kształtowanie postaw przyjaznych środowisku oraz rozbudzanie potrzeby działania na rzecz powstrzymywania degradacji przyrody.Na scenie. Tegoroczną zabawę wzorem lat ubiegłych poprowadzi Bernadeta Kowalska z zespołem. W skład Komitetu Organizacyjnego wchodzą Teresa Bryś-Szczygieł, Ilona Tomczyk, Barbara Bochnia, Anna Gajkiewicz i Maria Bączkowicz, a współorganizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Bytomiu oraz Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie.
 
Zapraszamy serdecznie
 
Do pobrania